فردافن پارس (مهندسین مشاور)

فردافن پارس (مهندسین مشاور)

فردا فن پارس

مهندسین مشاور

  1. خانه
  2. >
  3. خدمات

خدمات فردافن

معماری

ارائه کلیه خدمات طراحی معماری، طراحی شهری از فاز مطالعاتی و فاز صفر الی نقشه های فاز دو و اجرایی، شبیه سازی های سه بعدی و انیمیشن و گرافیک کامپیوتری و نقشه های شاپ دراوینگ.

سازه

طراحی و تهیه نقشه های سازه

محاسبات عادی و یا پیچیده سازه در انواع بنا، نیازمندی دانش وسیع تئوری و تجربه عمیق در پروژه های بزرگ می باشد. این دانش با کمک مهندسین مشاور فردافن پارس در اختیار شماست. همچنین ارائه خدمات اجرایی در زمینه ساخت انواع سازه های فلزی و بتنی نیز از جمله این خدمات است.

تاسیسات مکانیکی

طراحی و تهیه نقشه های مکانیکی ( الکتریکی ) انواع ساختمان.

استاندارد های آسایش حاکم بر ساخت و ساز روز به روز در سطوح بالاتری مورد انتظار بهره برداران است. در عین مراعات این امر لزوم صرفه جوئی در مصرف آب، صرفه جوئی در مصرف انرژی ، حفظ محیط زیست ،کنترل زمان و هزینه و موارد دیگر اصولی است که چارچوب طراحی را در مهندسین مشاور فردافن پارس تشکیل می دهد. این مهندسین مشاور سعی کرده است با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های موجود طرح های خود را در این موارد و بویژه در زمینه مصرف آب و انرژی بهینه سازی کند.

 

تاسیسات الکترونیکی

طراحی و تهیه نقشه های برق ( الکتریکی ) انواع ساختمان.

مهندسین مشاور فردافن پارس با تکیه بر توانمندی علمی و تجربی کارشناسان خود کلیه بخش های مربوط به حوزه ی تاسیسات الکتریکی اعم از سیستم های فشار متوسط، فشار ضعیف و جریان ضعیف، بهره گیری از انرژی های تجدیدپذیر، استفاده از سیستم CHP یا CCHP و مطالعات فنی – اقتصادی را با جدیدترین متدها ارائه می دهد.

متره و برآورد

ارائه ریز متره با جزئیات دقیق، ارائه متره و برآورد کلی مصالح، ارائه برآورد کلی خدمات اجرایی، ارائه برآورد ریالی پروژه براساس قیمت روز مصالح و خدمات